Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru Heřmanův Městec

Vestavěné skříně od LJ se vyznačují vysokou kvalitou (jsme přímo výrobci vestavných skříní) a velice nízkými cenami skříní (vestavěné skříně vyrábíme levně). Na všechny dodávané skříně vyrobené na míru nabízíme 7 let záruku protože za svou prací si plně stojíme. Díky řešení na míru jsme schopni splnit jakékoliv Vaše přání. Vaši vestavnou skříň snů Vám samozřejmě předem zdarma navrhneme a zhotovíme cenovou nabídku. (návrh vestavěné skříně zdarma)

Vestavěné skříně od LJ - výroba na míru

Vyrábíme vestavěné skříně na míru na nejmodernějších strojích a naši zkušení zaměstnanci se rádi postarají i o to nejnáročnější přání. Proč si vybrat LJ pro výrobu skříně na míru:

  • Profesionální návrh vestavěné skříně zdarma
  • Profesionální zaměření i výroba celé skříně
  • Montáž vestavěných skříní zdarma
  • 7 let záruka !
  • Výběr materiálů poskytující takřka neomezené množství možností
  • Kvalitní reference, kterou jsou zárukou toho, že vy dostanete skříň svých snů.
  • Nízká cena - vyrábíme levné vestavné skříně na míru (poptávka)

Konfigurátor
Vestavěné skříně od LJ - výroba na míru

Šatní skříně od LJ - hotové řešení

Nabízíme Vám také možnost vybrat si z našich hotových řešení šatních skříní, tedy skříní vyráběných sériovou výrobou. Tyto skříně jsou podstatně levnější než skříně vyráběné na zakázku což je velkou výhodou ale bohužel je nelze nijak rozměrově a většinou ani barevně upravovat. Pokud si ovšem z naší nabídky hotových řešení nevyberete, neváhejte nás kontaktovat a nechte si od nás zhotovit nabídku skříně na míru.

Nabídku hotových řešení šatních skříní si můžete prohlédnout přímo v našem e-shopu

Šatní skříně od LJ - hotové řešení

Možnost přímého nákupu nábytku v našem
e-eshopu

Využijte náš e-shop www.nabytek-bydleni.cz, ve kterém naleznete kompletní vybavení nábytku a bytových doplňků do Vaší domácnosti. Naleznete zde např. sedací soupravy, které také vyrábíme na míru, obývací stěny, konferenční stolky, ložnice, postele, matrace, dětský nábytek, stoly a židle, kancelářský nábytek a mnoho dalšího, výběr je opravdu veliký.

Možnost přímého nákupu nábytku v našich e-shopech

Možnost přímého nákupu spotřebičů v našem e-eshopu

Pokud si od nás necháte vyrobit kuchyňskou linku a vyberete si spotřebiče z našeho e-shopu www.bilyraj.cz, dopravu a zabudování budete mít od nás v ceně spotřebiče, za který ho nabízíme v našem shopu. Samozřejmostí je, že v případě reklamace spotřebiče, kdy Vám servis oznámí že výrobek již nelze opravit ( často se stává, že např. náhradní díly již po nějakém tom roce nejsou od výrobce k dispozici ), se postaráme o výměnu spotřebiče, vč. opětovného zabudování do kuchyňské linky.

Nákupem spotřebičů u nás jedině vyděláte, odpadnou Vám totiž náklady spojené s dopravou z jiného e-shopu, popř. dopravou zpět do danného e-shopu v případě reklamace, přechodné uskladnění v našem skladu, odborné zabudování spotřebiče do kuchyňské linky, apod.

Možnost přímého nákupu spotřebičů v našich e-shopech
Realizace vestavěných skříní

Postavíme Vám vestavěné skříně na míru z kvalitních materiálů přesně podle Vašich požadavků. Dokážeme vyrobit vestavěné skříně atypických i klasických rozměrů.

Zobrazit další realizace
Zaujala Vás naše práce? Neváhejte a ozvěte se nám!