Obývací stěny

Obývací stěny

Obývací stěny na míru Heřmanův Městec

Obývací stěny od LJ se vyznačují vysokou kvalitou (jsme přímo výrobci obývacích stěn) a velice nízkými cenami stěn (obývací stěny vyrábíme levně). Na všechny dodávané obývací stěny vyráběné na míru nabízíme 7 let záruku protože za svou prací si plně stojíme. Díky řešení na míru jsme schopni splnit jakékoliv Vaše přání. Vaši obývací stěnu snů Vám předem zdarma navrhneme a zhotovíme cenovou nabídku (návrh obývací stěny zdarma).

Obývací stěny od LJ - výroba na míru

Vyrábíme obývací stěny na míru na nejmodernějších strojích a naši zkušení zaměstnanci se rádi postarají i o to nejnáročnější přání. Proč si vybrat LJ pro výrobu obývací stěny na míru:

  • Profesionální návrh obývací stěny zdarma
  • Profesionální zaměření i výroba celé obývací stěny
  • Montáž obývacích stěn zdarma
  • 7 let záruka !
  • Výběr materiálů poskytující takřka neomezené množství možností
  • Kvalitní reference, kterou jsou zárukou toho, že vy dostanete skříň svých snů (Fotogalerie obývacích stěn LJ)
  • Nízká cena - vyrábíme levné obývací stěny na míru (poptávka)
Kuchyně na míru, vysoká kvalita, nízká cena, 3D návrh zdarma a 7 let záruka

Obývací stěny od LJ - hotové řešení

Nabízíme Vám také možnost vybrat si z našich hotových řešení , tedy stěn vyráběných sériovou výrobou. Tyto obývací stěny jsou podstatně levnější než stěny vyráběné na zakázku což je velkou výhodou ale bohužel je nelze nijak rozměrově a většinou ani barevně upravovat. Pokud si ovšem z naší nabídky hotových řešení nevyberete, neváhejte nás kontaktovat a nechte si od nás zhotovit nabídku obývací stěny na míru.

Nabídku hotových řešení obývacích stěn si můžete prohlédnout přímo v našem e-shopu

Moderní kuchyně Heřmanův Městec od LJ

Možnost přímého nákupu nábytku a spotřebičů v našem e-shopu

Využijte náš e-shop www.nabytek-bydleni.cz, ve kterém naleznete kompletní vybavení nábytku a bytových doplňků do Vaší domácnosti. Naleznete zde např. sedací soupravy, které také vyrábíme na míru, obývací stěny, konferenční stolky, ložnice, postele, matrace, dětský nábytek, stoly a židle, kancelářský nábytek a mnoho dalšího, výběr je opravdu veliký.

Pokud si od nás necháte vyrobit kuchyňskou linku a vyberete si spotřebiče z našeho e-shopu, dopravu a zabudování budete mít od nás v ceně spotřebiče, za který ho nabízíme v našem e-shopu. Samozřejmostí je, že v případě reklamace spotřebiče, kdy Vám servis oznámí, že výrobek již nelze opravit (často se stává, že např. náhradní díly již po nějakém tom roce nejsou od výrobce k dispozici ), se postaráme o výměnu spotřebiče, vč. opětovného zabudování do kuchyňské linky.

Nákupem spotřebičů u nás jedině vyděláte, odpadnou Vám totiž náklady spojené s dopravou z jiného e-shopu, popř. dopravou zpět do daného e-shopu v případě reklamace, přechodné uskladnění v našem skladu, odborné zabudování spotřebiče do kuchyňské linky apod.

Možnost přímého nákupu nábytku v našich e-shopech
Realizace obývacích stěn

Realizujeme obývací stěny na míru přizpůsobené Vašim potřebám a dispozic místnosti. Individuálním řešením nábytku na míru získáte útulný obývák pro příjemné posezení.

Zobrazit další realizace
Zaujala Vás naše práce? Neváhejte a ozvěte se nám!