Průběh výroby

Průběh výroby

Podívejte se jak je snadné si od nás nechat vyrobit nábytek

 • Vše pečlivě zaměříme

  Rádi by jste si nechali vyrobit novou kuchyňskou linku, nebo jiný nábytek na míru ? Pak se na nás neváhejte obrátit. Navštivte naše interiérové studio v Heřmanově Městci, nebo v Pardubicích a pokud budete mít sebou hrubé rozměry místnosti, můžeme Vám zrovna zhotovit návrh. Pokud si na toto hrubé zaměření sami netroufnete, prostor Vám pro zhotovení návrhu zaměříme sami.

  Vše pečlivě zaměříme
 • Zakreslíme a navrhneme

  V našem interiérovém studiu se společně dohodneme, jaká je Vaše představa o novém nábytku. V případě, že představu ještě zatím moc nemáte, vůbec nevadí, naši zkušení návrháři Vám poradí a vše vymyslí. Zhotovíme Vám nezávazný 3D barevný grafický návrh nového nábytku s cenovou kalkulací a to zcela ZDARMA. V našich prodejnách si můžete prohlédnout naše vyrobené ukázkové kuchyňské linky, vestavné skříně, popř. jiný nábytek, ze kterých můžete čerpat různé nápady. Návrhů Vám klidně vytvoříme i víc, popř. budeme upravovat návrhy tak, aby jste byli maximálně spokojení.

  Zakreslíme a navrhneme
 • Společně vybereme

  Po vytvoření a finálním odsouhlasení návrhu, společně vybereme materiály a kování, ze kterých bude nábytek vyroben. V našich studiích máme k dispozici opravdu velký výběr materiálů a to většinou ve velkých formátech, kování a různých doplňků. Dále vybereme spotřebiče, které Vám do nové kuchyňské linky zabudujeme. Vše pečlivě zapíšeme a zhotovíme objednávku.

  Společně vybereme
 • Vyrobíme a namontujeme

  Po objednání nábytku si přijedeme detailně zaměřit Váš prostor. Zaměříme délky, úhly, rovinnost laserovým měřičem a zkontrolujeme, zda se Vámi objednaný nábytek do Vašeho prostoru vejde. Pokud ne, upravíme sestavu tak, aby přesně do daného prostoru padla. Také zkontrolujeme veškeré instalace ( zásuvky, přívod vody a odpad, odtah pro digestoř, apod. ) zda jsou na správném místě. Pokud ne, zhotovíme Vám instalační plánek, podle kterého si můžete instalace připravit tak, aby byly na správném místě a nic nebránilo bezproblémové montáži nábytku. Následně se pustíme do výroby, která trvá z pravidla 4-6 týdnů. Po dokončení výroby Vám zavoláme a dohodneme si přesný termín montáže tak, aby Vám maximálně vyhovoval. Montáž trvá pouze 1 den, naši montéři vše odborně zamontují a vše Vám předvedou co jak funguje.

  Vyrobíme a namontujeme
Zaujala Vás naše práce? Neváhejte a ozvěte se nám!