Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

Spotřebiče velmi levně

LJ vám realizuje celou kuchyňskou linku včetně libovolných kuchyňských spotřebičů. Díky tomu že jsme zároveň provozovatelem elektronického obchodu www.bilyraj.cz, jsme schopni nabídnout veškeré spotřebiče do kuchyně za naprosto bezkonkurenční ceny.

Možnost přímého nákupu spotřebičů v našem e-eshopu

Pokud si od nás necháte vyrobit kuchyňskou linku a vyberete si spotřebiče z našeho e-shopu www.bilyraj.cz, dopravu a zabudování budete mít od nás v ceně spotřebiče, za který ho nabízíme v našem shopu. Samozřejmostí je, že v případě reklamace spotřebiče, kdy Vám servis oznámí že výrobek již nelze opravit ( často se stává, že např. náhradní díly již po nějakém tom roce nejsou od výrobce k dispozici ), se postaráme o výměnu spotřebiče, vč. opětovného zabudování do kuchyňské linky.

Nákupem spotřebičů u nás jedině vyděláte, odpadnou Vám totiž náklady spojené s dopravou z jiného e-shopu, popř. dopravou zpět do danného e-shopu v případě reklamace, přechodné uskladnění v našem skladu, odborné zabudování spotřebiče do kuchyňské linky, apod.

Možnost přímého nákupu spotřebičů v našich e-shopech

Kompletní kuchyně na klíč

Naše firma se specializuje zejména na výrobu kuchyní, které nabízíme ve výhodných setech i přímo na míru. Protože jsme měli opakovaně problémy se spotřebiči, rozhodli jsme se dodávat spotřebiče vlastní. Díky postupnému vývoji tak dnes dokážeme dodat kompletní kuchyně na klíč, včetně veškerých spotřebičů, příslušenství a nezbytných drobností. Trváme na nekompromisní kvalitě, proto vše dodáváme, zapojujeme a servisujeme sami.

Kompletní kuchyně na klíč

Spotřebiče ke kuchyni na míru

Pokud si u nás objednáte kuchyni na míru, pomůžeme vám s výběrem vhodných spotřebičů a vyráběný nábytek přizpůsobíme přímo konkrétnímu výrobku. Odpadnou tak problémy se zabudováním i připojením spotřebičů. Návrh lze přizpůsobit vestavěným i běžným spotřebičům. Spotřebiče máme skladem, můžeme proto vše přizpůsobit přesně na míru a zajistit správnou funkčnost i pohodlný přístup.

Dodáváme různé typy ledniček, mrazniček, myček, varných desek, kombinovaných, plynových i elektrických sporáků s troubou, mikrovlnek a digestoří a drtičů odpadu. Pokud do kuchyňské linky nechcete klasické poličky či zásuvky, můžete využít například moderní drátěné poličky či otočné systémy.

Spotřebiče přivezeme společně s nábytkem a vše nainstalujeme a zapojíme. Veškerý servis i reklamace vyřizujeme sami. V případě potřeby zajistíme i přeložení a revizi inženýrských sítí přímo na míru.

Spotřebiče ke kuchyni na míru
Záruka kvality

K našim kuchyním nabízíme záruku plných 7 let, proto dbáme i na výběr kvalitních a ověřených spotřebičů. S výběrem spotřebičů vám rádi pomůžeme a poradíme vhodné řešení, abychom předešli případným problémům. Všechny dodávané spotřebiče jsou určené pro český trh, mají potřebné certifikáty a plnou záruku.

Možnost přímého nákupu nábytku v našem
e-eshopu

Využijte náš e-shop www.nabytek-bydleni.cz, ve kterém naleznete kompletní vybavení nábytku a bytových doplňků do Vaší domácnosti. Naleznete zde např. sedací soupravy, které také vyrábíme na míru, obývací stěny, konferenční stolky, ložnice, postele, matrace, dětský nábytek, stoly a židle, kancelářský nábytek a mnoho dalšího, výběr je opravdu veliký.

Možnost přímého nákupu nábytku v našich e-shopech
Výběr realizací

Představujeme vám výběr fotografií realizovaných prací, které vám pomohou nastínit naše schopnosti a dlouholeté zkušenosti. Naším cílem je vždy splnit přání zákazníka.

Zobrazit další realizace
Zaujala Vás naše práce? Neváhejte a ozvěte se nám!