Novinky

Vysoce odolné a kvalitní materiály Acrylic Matt a Acrylic Gloss

25/06/2018

Objevte prémiovou kategorii vysoce lesklých a matných dekorativních desek používaných pro luxusní nábytek a interiéry.


Naše akrylátové desky kombinují vzhled a dojem z pevného akrylového povrchu buď s ultravysokým leskem nebo hladkou matnou strukturou v řadě 6 moderních univerzálních dekorů, které ladí s jakýmkoli stylem nebo barvou.

Všechny desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss mají vynikající odolnost proti oděru a jsou opatřeny ochrannou povrchovou fólií, která po sejmutí odahlí výjimečný povrch bez nutnosti leštění. Použitím laku s vysokou odolností proti poškrábání (TopX) dosahuje materiál nového rozměru a poskytuje akrylátovou desku s nejvyšší odolností na trhu.

Desky Acrylic Gloss a Acrylic Matt společnosti Kronospan jsou všeobecně uznávány jako špičkový produkt, který přináší výjimečnou úroveň vysokého lesku a sytých barev. Jejich základ tvoří dřevovláknité desky (MDF), 17 mm silné, na jejichž přední stranu je nalepena vrstva lakované akrylové fólie o tloušťce 0,7 mm a jejichž rub je ke zvýšení stability potažen odolnou polystyrenovou fólií silnou 0,6 mm.

Desky mají vynikající odolnost vůči chemikáliím, vysokou UV stabilitu a jsou dodávány s ochrannou fólií, která chrání jejich povrch během manipulace a zpracování. Mají vynikající odolností vůči nárazu, odolnost proti poškrábání a zlepšenou odolnost proti otiskům prstů, stejně jako fólie, která chrání jejich povrch.

Naše desky Acrylic Gloss a Acrylic Matt, speciálně vyvinuté pro výrobu nábytku určeného pro obytné i komerční prostory, pomáhají dosáhnout výjimečně vysoké třídy lesku a jemného dotykového vjemu společně s luxusním vzhledem a zvýšenou odolností proti opotřebení.


Vysoce odolné a kvalitní materiály Acrylic Matt a Acrylic Gloss - fotogalerie

Výběr realizací

Představujeme vám výběr fotografií realizovaných prací, které vám pomohou nastínit naše schopnosti a dlouholeté zkušenosti. Naším cílem je vždy splnit přání zákazníka.

Zobrazit další realizace
Zaujala Vás naše práce? Neváhejte a ozvěte se nám!