Novinky

Perfektní napodobení přírody

25/06/2018

Jak se daří vývojářům dekorů tak perfektně napodobit přírodu? Díky dobrému postřehu, velkoformátovému skeneru a trpělivosti při digitálním zpracování obrázků po celé týdny.


Téměř neodlišné od dřeva


Téměř v žádném jiném výrobku se tolik neodráží snaha po dokonalosti, jako v sérii „Feelwood“. Oboustranně potištěná deska, na které papír s dekorem a povrchová struktura probíhají vzájemně synchronně. To u jiných povrchů není vždy ten případ, ne každý dekor dřeva je vhodný pro sérii „Feelwood“. Třešňové dřevo například není kartáčované, to znamená, že nemá žádné prohlubně. Pak nemá synchronizace pórů žádný smysl. U dubu ještě více.“

Vyškolený mediální tvůrce, specializovaný na zpracování obrazu, potřebuje několikaletý cvik, než dosáhne této úrovně. Vytváří předlohu pro práci na míru v tiskárně dekorů: každý válec tiskne jinou barvou. Toto míchání barev se nazývá vyřazování, které vyžaduje nejvyšší preciznost pro perfektní barevné stínování, letokruhy a větve. Příroda je prostě příliš komplexní na to, aby ji bylo možné jednoduše zkopírovat. Na toto přiblížení si může troufnout jen ten, kdo nikdy není spokojený sám se sebou.

 

Použití tohoto materiálu doporučujeme především pro výrobu kuchyňské linky, vestavné skříně, popř. jiného na zakázku vyrobeného nábytku, u kterého se klade velký důraz na "přírodnost". V tomto směru doporučujeme buď kombinaci tohoto dokonalého přírodního materiálu Feelwood např. s vysokým leskem, nebo použití v jednotném stylu. Velmi ale doporučujeme tento materiál sladit do celého interiéru, např. kuchyňská linka s obývací stěnou, apod. Nábytek z přírodního materiáu Feelwood nikdy nebude vypadat "uměle", ale naopak velice luxusním vzhledem, který Vás nikdy neomrzí.


Perfektní napodobení přírody - fotogalerie

Výběr realizací

Představujeme vám výběr fotografií realizovaných prací, které vám pomohou nastínit naše schopnosti a dlouholeté zkušenosti. Naším cílem je vždy splnit přání zákazníka.

Zobrazit další realizace
Zaujala Vás naše práce? Neváhejte a ozvěte se nám!