Novinky

Obklady do kuchyně ze skla

26/06/2018

Grafosklo v kuchyních. Nový trend nahrazuje keramické obklady do kuchyně. Vnukněte prostoru za linkou nápad pomocí Grafoskla a vytvořte unikát.


Získejte poutavý originál své kuchyně, který může navazovat v celém interiéru. Grafosklo pro kuchyňské zástěny má tloušťku 6 mm a může být z bezpečnostního skla nebo z kaleného bezpečnostního skla.

Kalené bezpečnostní sklo je odolné vůči teplotním změnám a vůči úderům. Při jeho rozbití se celá tabule roztříští na krychličky, které z větší části nemají ostré hrany a nejsou navzájem spojeny. Při výrobě Grafoskla se na sklo aplikuje laminační fólie, která v případě rozbití skla drží drobné krychličky na sobě. Díky těmto vlastnostem se předchází zranění.

Výhody Grafoskla

Převratná technika tvorby grafického skla pro kuchyňské obklady, je tím správným příkladem moderního využití skla. Designový vzhled však není tou hlavní předností. Všichni máme zkušenosti s nepříjemným úklidem v kuchyni a právě obklady v kuchyni se častokrát umívají velice špatně. Největším protivníkem při úklidu kuchyňských obkladů jsou právě spáry, ve kterých zůstává nejvíce nečistot. Tento problém s našimi kuchyňskými obklady ze skla úplně odpadá.

Naše obklady do kuchyně ze skla stačí otřít a jsou čisté - jak jednoduché

Skleněné obklady mají oproti běžným kuchyňským obkladům z kachliček obrovskou přednost. Jsou totiž vyrobeny z jednoho celistvého kusu, takže zde nenajdete žádné spáry a nerovnosti. Mytí desky je tak bezproblémovou a pohodovou záležitostí. Jednolitou plochu stačí jen hladce otřít a vše je zase jako nové.


Obklady do kuchyně ze skla - fotogalerie

Výběr realizací

Představujeme vám výběr fotografií realizovaných prací, které vám pomohou nastínit naše schopnosti a dlouholeté zkušenosti. Naším cílem je vždy splnit přání zákazníka.

Zobrazit další realizace
Zaujala Vás naše práce? Neváhejte a ozvěte se nám!