Výroba kuchyní na míru

Kuchyňskou linku na míru nepořizujete na rok, proto se vyplatí vše řádně připravit a svěřit práci zkušeným odborníkům. Naše firma LJ se řadu let specializuje na výrobu kuchyní a na naší práci jsme právem hrdí.

Návrh kuchyňské linky zdarma

Naši zkušení návrháři Vám vytvoří plnobarevný 3D návrh kuchyňské linky zcela zdarma a nezávazně, součástí je i cenová kalkulace. Pro vytvoření návrhu potřebujeme znát rozměry kuchyně, umístění všech rozvodů a oken a samozřejmě také Vaše představy.

Výroba kuchyňské linky na míru

Výrobu kuchyně umíme řešit na klíč, v případě potřeby zařídíme i přesunutí a napojení potřebných rozvodů. Vyrobená kuchyňská linka respektuje individuální odchylky každé stavby, umíme řešit i křivé podlahy, nepřesné úhly zdiva a další podobné problémy. Naši specialisté Vám rádi pomohou s výběrem materiálu s ohledem na Vaše požadavky a cenové možnosti. Naše kuchyňské linky se vyznačují vysokou kvalitou, dostupnou cenou a navíc Vám je rádi zdarma namontujeme. Výroba kuchyně na míru trvá přibližně 4-6 týdnů, montáž provedeme za jediný den (pokud není třeba přeložit přípojky).

Kvalitní spotřebiče pro kuchyňskou linku

Provozujeme vlastní prodejnu spotřebičů, proto je dokážeme k našim kuchyňským linkám nabídnout za opravdu atraktivní ceny. Zároveň Vám rádi poradíme s výběrem, spotřebiče zdarma namontujeme a následně sami řešíme servis a reklamace. Všechny nabízené spotřebiče jsou určené pro český trh.

Kuchyňská studia

Výrobu kuchyně si můžete objednat online, ale v případě zájmu neváhejte navštívit také naše kuchyňská studia v Heřmanově Městci a Pardubicích. Naši specialisté Vám rádi vše předvedou a případně Vám poradí s návrhem Vaší kuchyně a výběrem materiálů a spotřebičů.

Za kvalitou kuchyní na míru si stojíme

Protože si stojíme za kvalitou naší práce, nabízíme Vám sedmiletou záruku na naše kuchyňské linky. Kuchyně sami vyrábíme na moderních strojích a z kvalitních materiálů, proto Vám vydrží dlouhá léta.

Poptávka

Napište nám nazávazvou poptávku a budeme Vás obratem kontaktovat s návrhem řešení a cenou!

Poptávkový formulář

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám

hotline: 777 804 910

Novinky

Akční sleva na kuchyně, vestavné skříně a námi veškerý vyráběný nábytek !
24.01.2018
  Nyní Vám nabízíme kuchyně na míru, vestavné skříně a námi veškerý nábytek vyráběný na zakázku se slevou až 35% !   Tato akce je časově omezená, Více informací ZDE    …
více zde
 
Sháníte kuchyň a nechce se Vám čekat tak dlouho než Vám novou kuchyň někdo vyrobí ? Potřebujete kuchyň hned teď ? Máme pro Vás řešení ...
01.01.2018
 Prohlédněte si naši nabídku kuchyní ve výprodeji. Tyto kuchyně byly vystavené v našich prodejnách a sloužily jako vzorové kuchyně pro podporu prodeje našich kuchyní na míru. Tyto kuchyně se vyznačují př…
více zde
 
Ukažte své já pomocí barev s novou kolekcí KRONOSPAN Express Colour
06.03.2013
 Světová móda překypuje barvami a na přehlídkových molech vidíme záplavu pestrých tónů. V současné době trendy velí pořídit si barevné šaty, boty, doplňky… Proč však nosit barvy jen na těle? Ruku v ruce …
více zde
 
> Všechny články
 

Nejoblíbenější na našem webu:

Nejoblíbenější: Kuchyně fotogalerie