Moderní kuchyně

Pokud uvažujete o kvalitní a originální moderní kuchyni, rádi vám nabídneme naše služby. Kuchyně a kuchyňské linky vyrábíme již řadu let a jsme schopni poskytnout vysoce kvalitní provedení včetně montáže a vyřešení přípojek.

Typizované linky i moderní kuchyně na míru

Vyrábíme také typizované kuchyňské linky, kde je však výběr rozměrů i provedení značně omezený. Pokud máte zájem o moderní kuchyni, doporučujeme spíše výrobu kuchyně na míru. Moderní kuchyně a kuchyňské linky vyrábíme již přes 18 let, dokážeme proto nabídnout odpovídající kvalitu. Vše od návrhu až po osazení na místě a servis realizujeme sami, můžeme se proto zaručit za nadstandardní kvalitu. Na výběr je samozřejmě velmi široká paleta materiálů, povrchových úprav i barev – záleží tedy jen na vás.

3D návrh moderní kuchyně

Naši specialisté v kuchyňském studiu vám rádi zdarma zpracují plnobarevný 3D návrh kuchyně podle vašich požadavků. V případě nejasností vám samozřejmě také poradí s návrhem, provedením i možným výběrem materiálů. Součástí návrhu je také cenová nabídka. K vyhotovení návrhu budeme potřebovat rozměry kuchyně, rozměry a umístění oken a umístění přípojek (v případě potřeby umíme přepojit).

Volejte ještě teď na 777 804 910 - se vším poradíme a zařídíme

Dodáváme osvědčené značkové spotřebiče

Řada výrobců kuchyní nedodává spotřebiče. Naše firma se naopak snaží nabízet kvalitní a prověřené spotřebiče, které jsou vhodné pro vestavění do moderních kuchyňských linek. Řada spotřebičů je nekvalitní či nevhodná pro podobné účely a potom zbytečně vznikají problémy. Spotřebiče sami zapojujeme i servisujeme. Samozřejmě rádi poradíme s výběrem vhodného spotřebiče, můžete si dodat také vlastní spotřebiče.

Jak vyrábíme kuchyně?

Po zhotovení a odsouhlasení návrhu požadované kuchyně navštíví místo instalace náš technik, který vše proměří a zkontroluje požadované přípojky. Poté se požadovaný nábytek vyrobí přesně na míru, podle náročnosti trvá výroba 4-6 týdnů. Naše kuchyňské linky a kuchyně namontujeme klientovi sami zdarma, předejde se tak případným problémům s instalací a připojováním. Dodáváme také vestavěné i nevestavěné spotřebiče, které samozřejmě také zapojíme. Pokud realizace kuchyně vyžaduje přesunutí přípojky vody, odpadu, digestoře či elektřiny, zvládneme si vše upravit sami. Moderní kuchyně na míru navíc vyrábíme i pro nepravidelné stavby a umíme si poradit s mírně křivými podlahami, stěnami či nepravoúhlými rohy. K realizovaným kuchyním poskytujeme dlouhodobý záruční i pozáruční servis.

Za kvalitu našich výrobků ručíme!

Kuchyňské linky vyrábíme sami ve vlastních dílnách. Používáme pouze kvalitní a moderní stroje, které umožňují efektivní a přesnou práci. Sami dodáváme, zapojujeme a servisujeme širokou nabídku kvalitních a lety vyzkoušených spotřebičů. Nebojíme se proto u našich výrobků nabídnou záruku plných 7 let!

Galerie realizovaných moderních kuchyní

Za roky praxe jsme již realizovali řadu zakázek všech možných typů moderních kuchyní. V naší fotogalerii moderních kuchyní můžete načerpat inspiraci i získat reference.

Poptávka

Napište nám nazávazvou poptávku a budeme Vás obratem kontaktovat s návrhem řešení a cenou!

Poptávkový formulář

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám

hotline: 777 804 910

Novinky

Akční sleva na kuchyně, vestavné skříně a námi veškerý vyráběný nábytek !
24.01.2018
  Nyní Vám nabízíme kuchyně na míru, vestavné skříně a námi veškerý nábytek vyráběný na zakázku se slevou až 35% !   Tato akce je časově omezená, Více informací ZDE    …
více zde
 
Sháníte kuchyň a nechce se Vám čekat tak dlouho než Vám novou kuchyň někdo vyrobí ? Potřebujete kuchyň hned teď ? Máme pro Vás řešení ...
01.01.2018
 Prohlédněte si naši nabídku kuchyní ve výprodeji. Tyto kuchyně byly vystavené v našich prodejnách a sloužily jako vzorové kuchyně pro podporu prodeje našich kuchyní na míru. Tyto kuchyně se vyznačují př…
více zde
 
Ukažte své já pomocí barev s novou kolekcí KRONOSPAN Express Colour
06.03.2013
 Světová móda překypuje barvami a na přehlídkových molech vidíme záplavu pestrých tónů. V současné době trendy velí pořídit si barevné šaty, boty, doplňky… Proč však nosit barvy jen na těle? Ruku v ruce …
více zde
 
> Všechny články
 

Nejoblíbenější na našem webu:

Nejoblíbenější: Kuchyně fotogalerie