Kuchyňské linky na míru

Pokud máte rádi kvalitu a originalitu, rozhodně se nespokojíte s běžnými kuchyněmi z velkoobchodních řetězců. Kvalitní kuchyně Vás bude provázet řadu let, vyplatí se proto věnovat výběru dostatek pozornosti.

Kuchyňskou linku na míru vám navrhneme zdarma

Naši návrháři Vám rádi poradí s návrhem. Stačí přinést rozměry kuchyně, rozmístění oken a případně i rozvodů. Pokud si nejste jisti ohledně barev či materiálů, rádi Vám poradíme. Pro Vaši lepší představu Vám zhotovíme nezávazně a zcela zdarma 3D návrh kuchyňské linky na míru podle Vašich představ. Součástí návrhu je samozřejmě i přesný cenový rozpis.

Kuchyňskou linku vyrobíme i namontujeme

Ve výrobě kuchyňských linek máme dlouholetou praxi. Vaši kuchyňskou linku vyrábíme sami na našich moderních strojích a z kvalitních materiálů. Pokud máte problémy s nepravidelnými rozměry či křivou podlahou, dokážeme vše na míru přizpůsobit. Kuchyňské linky sami zdarma namontujeme, v případě potřeby jsme schopni zajistit i přesunutí rozvodů. Výroba moderní kuchyně na míru trvá dle náročnosti cca 4-6 týdnů, montáž jsme schopni provést za jediný den.

Vaši kuchyňskou linku doplníme kvalitními spotřebiči

Ne všechny spotřebiče lze bez problémů zabudovat do kuchyňské linky. Protože jsme opakovaně řešili problémy s kvalitou, vytvořili jsme vlastní nabídku vhodných spotřebičů. Všechny nabízené spotřebiče jsou určené pro český trh a splňují přísné požadavky na kvalitu. Montáž, servis i reklamace provádíme sami, navíc nabízíme zajímavé slevy na spotřebiče zakoupené společně s moderní kuchyňskou linkou.

Jak vybrat a objednat kuchyňskou linku na míru?

Pokud si nejste jisti ohledně výběru materiálů či návrhu Vaší kuchyňské linky, určitě navštivte naše kuchyňská studia v Heřmanově Městci či v Pardubicích. Naši specialisté Vám rádi pomohou s výběrem kuchyňské linky, materiálů i spotřebičů s ohledem na Vaše požadavky i cenové možnosti. Vybrané realizované projekty si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Za naše kuchyňské linky na míru ručíme!

Protože kuchyňské linky na míru léta vyrábíme, montujeme i osazujeme vlastními spotřebiči, poskytujeme na všechny výrobky záruku celých sedm let!

Poptávka

Napište nám nazávazvou poptávku a budeme Vás obratem kontaktovat s návrhem řešení a cenou!

Poptávkový formulář

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám

hotline: 777 804 910

Novinky

Akční sleva na kuchyně, vestavné skříně a námi veškerý vyráběný nábytek !
24.01.2018
  Nyní Vám nabízíme kuchyně na míru, vestavné skříně a námi veškerý nábytek vyráběný na zakázku se slevou až 35% !   Tato akce je časově omezená, Více informací ZDE    …
více zde
 
Sháníte kuchyň a nechce se Vám čekat tak dlouho než Vám novou kuchyň někdo vyrobí ? Potřebujete kuchyň hned teď ? Máme pro Vás řešení ...
01.01.2018
 Prohlédněte si naši nabídku kuchyní ve výprodeji. Tyto kuchyně byly vystavené v našich prodejnách a sloužily jako vzorové kuchyně pro podporu prodeje našich kuchyní na míru. Tyto kuchyně se vyznačují př…
více zde
 
Ukažte své já pomocí barev s novou kolekcí KRONOSPAN Express Colour
06.03.2013
 Světová móda překypuje barvami a na přehlídkových molech vidíme záplavu pestrých tónů. V současné době trendy velí pořídit si barevné šaty, boty, doplňky… Proč však nosit barvy jen na těle? Ruku v ruce …
více zde
 
> Všechny články
 

Nejoblíbenější na našem webu:

Nejoblíbenější: Kuchyně fotogalerie