Jak vyrobíme Vaši kuchyň

 

Jsme přímo výrobci kuchyňských linek, vyrobíme Vám jakoukoliv kuchyň od návrhu až po montáž. Nevíte si rady jak přesně postupovat ?

 

Nejdříve si alespoň na hrubo zaměřte prostor, kde bude Vaše kuchyňská linka umístěná, včetně stávajících vývodů  ( přesné zaměření později provedeme my ještě před výrobou ).

 

Zkuste si promyslet jak by měla nová kuchyňská linka vypadat a jak by měla být asi uspořádaná. S touto představou navštivte jednu z našich prodejen, nebo nám zašlete elektronickou poptávku. Pokud ovšem takovou představu nemáte, klidně to nechte na nás, naši zkušení návrháři Vám Vaši kuchyň optimálně navrhnou, popř. zhotoví více návrhů. V naší prodejně Vám rádi předvedeme a pomůžeme vybrat materiály a případně spotřebiče, vhodné do Vaší kuchyně. Poradíme, jak optimálně využit prostor. Připravíme grafický návrh s cenovou kalkulací.

 

Pokud budete s naším návrhem a cenovou kalkulací spokojení a rozhodnete se pro realizaci u nás, po podepsání objednávky Vás navštívíme a pro jistotu ještě před výrobou vše zaměříme sami, navrhneme rozmístění všech vývodů a elektroinstalace, na přání Vám ZDARMA zhotovíme instalační plánek.

 

Výroba kuchyňské linky trvá u nás přibližně 4 - 6 týdnů, ale umíme výrobní čas přizpůsobit Vašim potřebám, vše je pouze na domluvě.

 

Ihned po dokončení výroby kuchyně v naší výrobně Vás budeme kontaktovat a domluvíme nejbližší možný termín montáže tak, aby vyhovoval Vám i nám. Montáž kuchyňské linky trvá pouze 1 den ! Vše totiž přivezeme smontované a maximálně připravené.

 


Za naší kvalitní prací a dodávaným zbožím si plně stojíme. Nabízíme proto zákaznickou výhodu v podobě prodloužené záruky na naše kuchyně po dobu celých 7 let !

 

žluto-hnědá kuchyňská linka   Stylová kuchyňská linka

Moderní kuchyňská linka   stylová kuchyňská linka

 

Poptávka

Napište nám nazávazvou poptávku a budeme Vás obratem kontaktovat s návrhem řešení a cenou!

Poptávkový formulář

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám

hotline: 777 804 910

Novinky

Akční sleva na kuchyně, vestavné skříně a námi veškerý vyráběný nábytek !
24.01.2018
  Nyní Vám nabízíme kuchyně na míru, vestavné skříně a námi veškerý nábytek vyráběný na zakázku se slevou až 35% !   Tato akce je časově omezená, Více informací ZDE    …
více zde
 
Sháníte kuchyň a nechce se Vám čekat tak dlouho než Vám novou kuchyň někdo vyrobí ? Potřebujete kuchyň hned teď ? Máme pro Vás řešení ...
01.01.2018
 Prohlédněte si naši nabídku kuchyní ve výprodeji. Tyto kuchyně byly vystavené v našich prodejnách a sloužily jako vzorové kuchyně pro podporu prodeje našich kuchyní na míru. Tyto kuchyně se vyznačují př…
více zde
 
Ukažte své já pomocí barev s novou kolekcí KRONOSPAN Express Colour
06.03.2013
 Světová móda překypuje barvami a na přehlídkových molech vidíme záplavu pestrých tónů. V současné době trendy velí pořídit si barevné šaty, boty, doplňky… Proč však nosit barvy jen na těle? Ruku v ruce …
více zde
 
> Všechny články
 

Nejoblíbenější na našem webu:

Nejoblíbenější: Kuchyně fotogalerie